External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
