External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Variations
sk: Variácie

en: Invalid display id @display
sk: Nesprávne id zobrazenia @display

en: There are no @types available to add.
sk: Nie sú dostupné žiadne @types na pridanie

en: - All -
sk: - Všetky -

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita
