External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri
