External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа
