External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Add @type
th: เพิ่ม @type

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Add and configure @types
th: เพิ่มและกำหนดค่า @types

en: Selected:
th: เลือกแล้ว
