External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: - All -
ug: ھەممىسى
