External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Domain
ar: النطاق

en: Found
ar: عثر عليه

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Missing
ar: مفقود

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Mapping
ar: إقران

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Resource
ar: مصدر

en: Dependencies
ar: المتطلبات
