External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Domain
az: Domen

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Bundle
az: Paket

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
