External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ།

en: Entity Bundle
bo: དངོས་གཞི་Bundle
