External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Domain
cs: Doména

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Missing
cs: Chybějící

en: Authentication
cs: Ověření

en: Mapping
cs: Mapování

en: Domains
cs: Domény

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Dependencies
cs: Závislosti
