External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Domain
da: Domæne

en: Found
da: Fundet

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Missing
da: Mangler

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Mapping
da: Kobling

en: Domains
da: Domæner

en: Field Name
da: Feltnavn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Properties
da: Egenskaber

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Entity Types
da: Entity-typer

en: Exposed
da: Eksponeret

en: Target Entity Type ID
da: Target entitetstype ID
