External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Target Entity Type ID
el: ID Τύπου Οντότητας προορισμού
