External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Domain
et: Domeen

en: Found
et: Leitud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Missing
et: Puudub

en: Authentication
et: Autentimine

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Domains
et: Domeenid

en: - Select -
et: - Vali -

en: Properties
et: Omadused

en: Bundle
et: kogum

en: Resource
et: Ressurss

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Target Entity Type ID
et: Sihtolemi tüübi ID

en: Authentication Provider
et: Autentimisteenuse pakkuja
