External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Domain
eu: Domeinua

en: Domains
eu: Domeinuak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
