External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Domain
fa: دامنه

en: Found
fa: پیدا شده

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Mapping
fa: نگاشت

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Bundle
fa: بسته

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
