External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Found
fi: Löydetty

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Domains
fi: Domainit

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Bundle
fi: Paketti

en: Resource
fi: Resurssi

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu
