External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Domain
fr: Domaine

en: Found
fr: Trouvé

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Missing
fr: Manquant

en: Authentication
fr: Authentification

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Domains
fr: Domaines

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Properties
fr: Propriétés

en: Bundle
fr: Type

en: -- None --
fr: -- Aucun --

en: Resource
fr: Ressource

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: Entity Types
fr: Types d'entités

en: Exposed
fr: Exposé

en: Entity Bundle
fr: Paquet d'Entité

en: Target Entity Type ID
fr: Identifiant (ID) du type d'entité cible

en: Authentication Provider
fr: Fournisseur d'authentification
