External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Domain
gl: Dominio

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Missing
gl: Perdido

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Domains
gl: Dominios

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Properties
gl: Propiedades

en: Bundle
gl: Paquete

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Exposed
gl: Exposto
