External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Dependencies
gu: આધારિત
