External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Label
he: תווית

en: Domain
he: דומיין

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Missing
he: חסר

en: Authentication
he: הזדהות

en: Mapping
he: מיפוי

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Properties
he: מאפיינים

en: Bundle
he: חבילה

en: Dependencies
he: תלויות
