External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: Found
hi: मिला

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Missing
hi: लापता

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Mapping
hi: मानचित्रण

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Bundle
hi: पोटली

en: Dependencies
hi: निर्भरता
