External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Label
hr: Oznaka

en: Domain
hr: Domena

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: - Select -
hr: - Odaberi -
