External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Label
hy: Պիտակ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
