External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Found
id: Ditemukan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Missing
id: Hilang

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Mapping
id: Pemetaan

en: Domains
id: Domain

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Properties
id: Properti

en: Bundle
id: Bundel

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Exposed
id: Terekspos

en: Target Entity Type ID
id: Target ID Jenis Entitas

en: Authentication Provider
id: Penyedia Otentikasi
