External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Domain
it: Dominio

en: Found
it: Trovato

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Missing
it: Mancante

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Mapping
it: Mappatura

en: Domains
it: Domini

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Properties
it: Proprietà

en: Resource
it: Risorsa

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Exposed
it: Esposto

en: Target Entity Type ID
it: ID del tipo di entità di destinazione
