External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ

en: Property Name
kn: ಗುಣದ ಹೆಸರು
