External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Domain
lt: Domenas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Bundle
lt: Paketas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
