External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Domain
lv: Domēns

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Properties
lv: Īpašības

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Exposed
lv: Eksponēts
