External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Domain
oc: Domeni

en: Missing
oc: Mancant

en: Domains
oc: Domenis

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Properties
oc: Proprietats

en: Bundle
oc: Paquet

en: Exposed
oc: Expausat

en: Entity Bundle
oc: Paquet d'Entitat
