External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Domain
pl: Domena

en: Found
pl: Znaleziono

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Missing
pl: Brakujące

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Domains
pl: Domeny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Properties
pl: Właściwości

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Resource
pl: Zasób

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Target Entity Type ID
pl: ID docelowego typu encji

en: Authentication Provider
pl: Tryb Autoryzacji
