External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Missing
ps: ورك

en: Authentication
ps: تصدیق

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Bundle
ps: بنډل
