External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Domain
ro: Domeniu

en: Found
ro: Găsite

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Missing
ro: Lipsește

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Mapping
ro: Mapare

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Bundle
ro: Pachet

en: Resource
ro: Resursă

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Exposed
ro: Expus

en: Target Entity Type ID
ro: ID-ul Tipului de Entitate Vizat

en: Authentication Provider
ro: Furnizor autentificare
