External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Domain
ru: Домен

en: Found
ru: Обнаружено

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Domains
ru: Домены

en: Field Name
ru: Название поля

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Properties
ru: Свойства

en: Bundle
ru: Набор

en: Resource
ru: Ресурс

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: Exposed
ru: Раскрытый

en: Entity Bundle
ru: Подтип сущности

en: Target Entity Type ID
ru: Идентификатор типа целевой сущности

en: Authentication Provider
ru: Провайдер аутентификации
