External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Domain
sk: Doména

en: Found
sk: Nájdené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Authentication
sk: Overenie

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Domains
sk: Domény

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Dependencies
sk: Závislosti
