External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Domain
sv: Domän

en: Found
sv: Hittad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Missing
sv: Saknas

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Mapping
sv: Mappning

en: Domains
sv: Domäner

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Resource
sv: Resurs

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Exposed
sv: Exponerad
