External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Found
tr: Bulunan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Missing
tr: Kayıp

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Domains
tr: Alan adları

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Properties
tr: Özellikler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Exposed
tr: Gösterilen

en: Target Entity Type ID
tr: Hedef Varlık Tipi Kimliği

en: Authentication Provider
tr: Kimlik Doğrulama Sağlayıcı
