External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Domain
uk: Домен

en: Found
uk: Знайдено

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Domains
uk: Домени

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Properties
uk: Властивості

en: Bundle
uk: Пакет

en: -- None --
uk: -- Немає --

en: Resource
uk: Ресурс

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Property Name
uk: Назва властивості

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Entity Bundle
uk: Пакет сутності

en: Target Entity Type ID
uk: ID типу цільової сутності

en: Authentication Provider
uk: Провайдер автентифікації
