External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Domain
vi: Miền

en: Missing
vi: Bị mất

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Resource
vi: Tài nguyên

en: Property Name
vi: Tên thuộc tính

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
