External Link Pop-up (2.0.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: Machine name
he: שם מכונה
