External Link Pop-up (2.0.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: Custom
pt: Personalizado

en: Default width
pt: Largura padrão

en: Are you sure you want to delete %label?
pt: Você tem certeza que deseja apagar %label?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Domains
pt: Domínios

en: %name must be higher than or equal to %min.
pt: %name precisa ser maior ou igual a %min.
