External Link Pop-up (2.0.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Domains
sk: Domény

en: Body text
sk: Text tela
