External Link Pop-up (2.0.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: OK
et: Olgu

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Domains
et: Domeenid

en: %name must be higher than or equal to %min.
et: %name peab olema võrdne või suurem kui %min.
