External Link Pop-up (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Domains
gl: Dominios

en: Text formats
gl: Formatos do texto
