External Link Pop-up (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Domains
fi: Domainit

en: Text formats
fi: Tekstimuodot
