External Link Pop-up (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
