External Link Pop-up (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано
