External Link Pop-up (8.x-1.1-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
