External Link Pop-up (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы
