External Link Pop-up (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Text formats
eu: Testu formatuak
