External Link Pop-up (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Text formats
fil: Mga format ng teksto
